نمایش مطلب
کد خبر: 1717   |  دفعات بازدید : 228   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

بازدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کل کشور از طرح های حوزه دام و طیور استان ایلام

01 مي, 2018 12:29
بازدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کل کشور از طرح های  حوزه دام و طیور استان ایلام

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ، عبدالعباس چراغی رئیس اداره فرهنگی و توسعه ارزشهای اسلامی با اعلام این خبر گفت: در پی سفر مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کل کشوربه همراه حجت الاسلام دکتر شاهمرادیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان و سایر روحانیون سازمان  به شهرستان های بدره و ملکشاهی از طرح های حوزه دام بازدید بعمل آوردند.

چراغی افزود: ایشان ابتدا از محل کشتارگاه شهر ارکواز ملکشاهی بازدید و ضمن گفتگو با دکتر دامپزشک و ذابحان مستقر در کشتارگاه موارد لازم را یاد آوری نمودند سپس از واحد تولیدی پرورش شتر مرغ مولد شهرستان بازدید و از نزدیک ضمن مشاهده مزرعه مذکور با مالکان نیز صحبت و توصیه های لازم را ارائه کردند.

چراغی در ادامه اضافه کرد: وی سپس به شهرستان بدره عزیمت نموده وبازدیدی از مزارع پرورش ماهی در قفس شهرستان صورت گرفت . در این بازدید حاج آقای شاهمرادیان ضمن تشکر از حضور مهمانان در منطقه ، پرورش ماهی در قفس را از ظرفیت های ویژه در جهت تولید و ایجاد اشتغال در استان برشمرد. و اشاره کردند : این مزارع پرورشی در دو نوبت در سال 6 ماهه اول گرمابی و شش ماهه دوم قزل آلا تولید می کنند که میزان تولید آن در 18 طرح پرورش 3000 تن در سال ظرفیت دارد .

در ادامه حجت السلام و المسلمین کلانتری نیز از مسئولین خواستند تا بهره مندی از پتانسیل های بوجود امده در محدوده سد سیمره و تشویق و ترغیب سرمایه گذران در این بخش را در سرلوحه امور خود قرار دهند.

در پایان این سفر حجت السلام و المسلمین کلانتری همراه حجت الاسلام دکتر شاهمرادیان و مدیر کل اداره دامپزشکی استان از کشتارگاه صنعتی دام استان ایلام بازدید نمودند . و از نزدیک در جریان فعالیتها و امورات کشتارگاه قرار گرفتند.

گروه : حوزه نمایندگی ولی فقیه  |  
بازدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کل کشور از طرح های  حوزه دام و طیور استان ایلام بازدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کل کشور از طرح های  حوزه دام و طیور استان ایلام بازدید مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کل کشور از طرح های  حوزه دام و طیور استان ایلام
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت