نمایش مطلب
کد خبر: 1720   |  دفعات بازدید : 158   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برگزاری جلسه کمیته برداشت غلات در شهرستان سیروان

13 مي, 2018 08:58
برگزاری جلسه کمیته برداشت غلات در شهرستان سیروان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی  استان ایلام، احمد محمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیروان با اعلام این خبر گفت:جلسه کمیته ستاد برداشت غلات در سالن جلسات فرمانداری سیروان برگزار گردید. در این جلسه با حضور معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان، معاون فرمانداری شهرستان، بخش دار بخش مرکزی و جمعی از مسئولین  این شهرستان برگزار گردید.

ایشان بیان کردند: در ابتدا آقای مهندس اقدسی گفت پیش بینی می‌شود امسال دراستان حدود 200 هزار تن گندم خریداری شود همچنین خواستار شدند تمام بهره برداران کشاورزی جهت تحویل گندم به مرکز خرید با ثبت مشخصات فردی خود در سامانه جامع پهنه بندی قبل از تحویل گندم اقدام نمایند و از حاضرین در جلسه خواستار همکاری  با مدیریت جهاد کشاورزی در فصل برداشت شدند.

سپس در ادامه مهندس احمدی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به اینکه در سال زراعی 97-96 حدود 10هزار هکتار از اراضی شهرستان به کشت گندم و جو اختصاص یافته که از این میزان 5100 هکتار جو و 4900 هکتار گندم می‌باشد. و پیش بینی می‌شود 5 هزار تن گندم و 5 هزار تن جو برداشت شود که عملیات برداشت توسط 12 کمباین بومی و 30 کمباین غیر بومی صورت می‌گیرد.

در پایان هر کدام از حاضرین نطرات، پیشنهادات ، مسائل و مشکلاتی در زمینه برداشت غلات را ارائه دادند.

گروه : مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سیروان  |  
برگزاری جلسه کمیته برداشت غلات در شهرستان سیروانبرگزاری جلسه کمیته برداشت غلات در شهرستان سیروان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت