نمایش مطلب
کد خبر: 1723   |  دفعات بازدید : 148   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

بازدید امام جمعه مهران و هیئت همراه از روند برداشت غلات شهرستان مهران

16 مي, 2018 09:10
بازدید امام جمعه مهران و هیئت همراه از روند برداشت غلات شهرستان مهران

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، حسن مرادی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهران با اعلام این خبر گفت: حجت الاسلام موسوی زمانی،نماینده ولی فقیه و امام جمعه مهران به اتفاق ریاست کمیته امداد امام خمینی شهرستان از روند برداشت و سیلوهای ذخیره گندم بازدید به عمل آوردند.

مرادی در ادامه بیان کرد: ضمن ارائه گزارشی از مراحل برداشت شهرستان که به حاضرین ارائه شد سپس از یکی از مزارع در حال برداشت گندم منطقه جوچفت بازدید به عمل آمد که امام جمعه محترم و کارشناس مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سوالات کمباین‌دار و گندمکاران را پاسخ دادند.

مهندس مرادی اعلام داشت:در ادامه این بازدید از مراکز خرید گندم تعاون روستایی و همچنین مرکز خرید گندم سیلوی فلزی جهان گندم بازدید به عمل آمد .

در پایان حجت الاسلام موسوی زمانی ضمن تقدیر از کلیه عوامل اجرایی برداشت، لزوم پیگیری مطالبات گندمکاران در شهرستان را خواستار شدند.

گروه : مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مهران  |  
بازدید امام جمعه مهران و هیئت همراه از روند برداشت غلات شهرستان مهرانبازدید امام جمعه مهران و هیئت همراه از روند برداشت غلات شهرستان مهرانبازدید امام جمعه مهران و هیئت همراه از روند برداشت غلات شهرستان مهرانبازدید امام جمعه مهران و هیئت همراه از روند برداشت غلات شهرستان مهران
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت