نمایش مطلب
کد خبر: 1724   |  دفعات بازدید : 161   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

بازدید کارشناسان و کشاورزان استان ایلام در روز مزرعه از محصولات زراعی، باغی و گیاهان دارویی شهرستان چرداول

16 مي, 2018 09:33
بازدید کارشناسان و کشاورزان استان ایلام در روز مزرعه از محصولات زراعی، باغی و گیاهان دارویی شهرستان چرداول

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، اقبال گراوندی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چرداول با اعلام این خبر گفت: پیرو هماهنگی به عمل آمده مدیریت هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی سازمان و شهرستان چرداول، جلسه بازدید کارشناسان و کشاورزان در روز مزرعه، در مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان چرداول در اردیبهشت ماه سال 97 با تعداد 120 نفر از کارشناسان و کشاورزان شهرستان‌های استان برگزار گردید. در این بازدید توسط کارشناسان مربوطه گزارشاتی از نحوه کاشت، داشت وبرداشت محصولات زراعی، باغی و گیاهان دارویی برای بازدید کنندگان محترم ارائه گردید.

دکتر گراوندی در ادامه افزودند:در مرکز تحقیقات شهرستان چرداول فعالیت‌های تحقیقاتی و کشاورزی زیادی به جهت تعیین ارقام مناسب زراعی، باغی و گیاهان دارویی متناسب با آب و هوای شهرستان چرداول انجام می‌گردد و سالانه ارقام خاصی معرفی و بین کشاورزان استان ترویج می‌گردد. 

گروه : مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چرداول  |  
بازدید کارشناسان و کشاورزان استان ایلام در روز مزرعه از محصولات زراعی، باغی و گیاهان دارویی شهرستان چرداولبازدید کارشناسان و کشاورزان استان ایلام در روز مزرعه از محصولات زراعی، باغی و گیاهان دارویی شهرستان چرداولبازدید کارشناسان و کشاورزان استان ایلام در روز مزرعه از محصولات زراعی، باغی و گیاهان دارویی شهرستان چرداول
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت