نمایش مطلب
کد خبر: 1850   |  دفعات بازدید : 166   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تولید 780 تن عسل مرغوب در استان ایلام

03 اكتوبر, 2018 13:14
تولید 780 تن عسل مرغوب در استان ایلام

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، مجتبی شیرخانی معاون بهبود و تولیدات دامی در سازمان با اعلام این خبر گفت: جلسه توجیهی آمارگیری زنبورستان های استان ایلام با حضور مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان ها و مراکز خدماتی استان و دیگر اعضا در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید.

شیرخانی افزود: هدف از تشکیل این جلسه توجیه روسای ادارات امور دام و مدیریت های جهاد کشاورزی و کارشناسان پهنه جهت انجام آمارگیری زنبورستان های استان بوده است.

وی ادامه داد: در این آمار گیری پس از توزیع فرم های مربوطه در بین زنبورداران و نهایتا اطلاعات زنبورداران توسط کارشناسان پهنه اخذ و در سامانه جامع پهنه بندی و داده های کشاورزی ثبت می گردد.

مهندس شیرخانی خاطرنشان نمود: تعداد کلنی ها در سال گذشته 79000 کلنی بوده که پیش بینی می شود امسال از رشد 15 درصدی برخوردار گردد.

معاون بهبود تولیدات دامی در سازمان در پایان گفت: میزان تولید عسل امسال بالغ بر700 تن می باشد که پیش بینی می شود در سال آینده میزان تولید به 780 تن برسد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر بالغ بر 1350 نفر بهره بردار در این زمینه در استان مشغول به فعالیت می باشند

گروه : معاونت بهبود تولیدات دامی  |  
تولید 780 تن عسل مرغوب در استان ایلامتولید 780 تن عسل مرغوب در استان ایلامتولید 780 تن عسل مرغوب در استان ایلامتولید 780 تن عسل مرغوب در استان ایلام
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت