نمایش مطلب
کد خبر: 1947   |  دفعات بازدید : 205   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

انتخاب نمونه ملی پرورش ماهی در قفس در آب های داخلی از استان ایلام

02 جانفييه, 2019 12:07
انتخاب نمونه ملی پرورش ماهی در قفس در آب های داخلی از استان ایلام

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، رضا سلیمانی مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان با اعلام این خبر گفت : در سال جاری که بر اساس ارزیابی های صورت گرفته توسط وزارت جهاد کشاورزی طرح پرورش ماهی در قفس در آبهای داخلی آقای موسی صفری اصل در سد سیمره شهرستان بدره برای اولین بار در سطح کشور به عنوان نمونه ملی انتخاب کردید.

 سلیمانی افزود: در سی و سومین دوره، انتخاب و معرفی نمونه های ملی بخش کشاورزی در سال ۹۷ در سالن همایش فجر سازمان تات از طرف وزیر محترم جهاد کشاورزی و نیز توسط ریاست محترم سازمان شیلات ایران، آقای موسی صفری اصل مورد تجلیل قرار گرفت .

مدیر شیلات و آبزیان در ادامه بیان نمود: در پرورش ماهی در قفس آقای صفری اصل در سد سیمره شهرستان بدره در سال ۹۶ با ظرفیت نهایی ۲ هزار تن و با اعتبار شخصی بیش از ۴۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم حدود ۱۰۰ نفر احداث شده است.

وی اشاره کرد: به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در ساخت قفس ها و رعایت نکات کارشناسی در امر تولید و توجه به امر بازاریابی محصول و بسته‌بندی و فرآوری محصولات تولیدی از جمله دلایل انتخاب نام برده می باشد.

 روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام این موفقیت را به مجموعه سازمان جهاد کشاورزی تبریک عرض می نماید.

گروه : مدیریت امور شیلات و امور آبزیان  |  
انتخاب نمونه ملی پرورش ماهی در قفس در آب های داخلی از استان ایلامانتخاب نمونه ملی پرورش ماهی در قفس در آب های داخلی از استان ایلامانتخاب نمونه ملی پرورش ماهی در قفس در آب های داخلی از استان ایلام
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت