نمایش مطلب
کد خبر: 1950   |  دفعات بازدید : 364   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تداوم عرضه گوشت مرغ گرم و منجمد تا تعادل قیمت ها در بازار

06 جانفييه, 2019 12:27
 تداوم عرضه گوشت مرغ گرم و منجمد تا تعادل قیمت ها در بازار

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت:مرغ تازه (گرم) کیلویی ۹۸۰۰ تومان و مرغ منجمد کیلویی ۸۹۰۰ تومان به صورت گسترده و بدون محدودیت در میادین عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از خبرگزاری صداوسیما، حمید ورناصری در گفتگو با بخش خبری ۱۴ افزود: در چند روز اخیر شاهد نوسانات قیمت مرغ بودیم اما با تمهیدات و همکاری وزارت جهاد کشاورزی؛ اقدام به عرضه مرغ منجمد به شکل نامحدود در سراسر کشور (در فروشگاه‌های زنجیره ای، میادین و اصناف) با قیمت ۸۹۰۰ تومان کردیم؛ همچنین با توجه به ذائقه مردم که گوشت مرغ گرم در سبد غذایی خود دارند، همین روند را در خصوص مرغ گرم و عرضه آن به صورت گسترده کیلیویی ۹۸۰۰ تومان در میادین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف انجام داده ایم.

مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام ادامه داد: هم اکنون هموطنان با مراجعه به میادین می‌توانند مرغ گرم را به قیمت ۹۸۰۰ تومان با کیفیت عالی که از بهترین تولیدات داخلی است خریداری کنند.

ورناصری گفت: پیش بینی ما روند کاهشی قیمت مرغ است، چون ما از هفته گذشته نه تنها افزایش قیمت نداشتیم بلکه ثبات قیمت و روند کاهشی قیمت را تجربه کردیم.

وی افزود: با افزایش تولید و عرضه مرغ در سراسر کشور،  مردم می‌توانند مرغ تازه و منجمد را به صورت گسترده و بدون هیچ محدودیتی دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت امور پشتیبانی دام گفت: عرضه مرغ را تا زمانی که قیمت متعادل شود و به قیمت مد نظر تنظیم بازار برسد ادامه می‌دهیم و هر اندازه که سازمان‌های میادین تره بار کشش داشته باشد نسبت به تامین مرغ اقدام خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص محدودیت خرید مردم گفت: هموطنان هیچ محدودیتی در خصوص خرید مرغ ندارند و هر فرد هر اندازه که بخواهد می‌تواند هم مرغ منجمد و هم مرغ گرم دریافت کند.

گروه : اخبار ملی  |  
 تداوم عرضه گوشت مرغ گرم و منجمد تا تعادل قیمت ها در بازار
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت