نمایش مطلب
کد خبر: 1980   |  دفعات بازدید : 80   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

افتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلام

05 فيفرييه, 2019 10:55
افتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلام

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان ایلام، سید محمدتراب میری گفت: این میزان پروژه بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۹۷۱ میلیارد و ۳۱۳ میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: با افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر استان، برای ۲۰۳۹ نفر اشتغال ایجاد شده و تعداد ۱۲۲۹ خانوار از مزایای این طرح‌ها بهره مند خواهند شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام خاطرنشان کرد: در این ایام، علاوه بر پروژه‌های افتتاحی، تعداد ۴ پروژه شاخص بخش کشاورزی با حضور مسئولین کشوری و استانی با اعتباری بالغ بر ۱۷۴ میلیارد و ۳۹۹ میلیون ریال و با اشتغالزایی ۴۳۰ نفر و تعداد ۱۳۶ خانوار بهره‌مند کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی افزود: این پروژه‌ها شامل احداث شبکه‌های آبیاری تحت فشار، شبکه آبیاری و زهکشی، ایستگاه و کانال آبرسانی، ایجاد مجتمع باغات اراضی شیبدار، انبار محصولات کشاورزی، بوجاری و سیلو ذخیره گندم، برنجکوبی، پرواربندی بره، گاوداری شیری و... است.

گروه : حوزه ریاست  |  
افتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلامافتتاح ۳۵ پروژه تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در دهه فجر در ایلام
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت