نمایش مطلب
کد خبر: 2039   |  دفعات بازدید : 51   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پرداخت بيش از یک هزار و 880 ميليارد ريال تسهيلات به زير بخش هاي كشاورزي در سال 97

04 مي, 2019 09:59
پرداخت بيش از یک هزار و 880 ميليارد ريال تسهيلات به زير بخش هاي كشاورزي در سال 97

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، همایون مظاهری معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان با اعلام این خبر گفت: در سال 97بيش از یک هزار و 880 ميليارد ريال تسهيلات  به زير بخش هاي مختلف كشاورزي پرداخت شده است.

وی ادامه داد: اين ميزان تسهيلات در زير بخش هاي شيلات و آبزيان، صنايع تبديلي و تكميلي، زراعت، باغباني ، مكانيزاسيون ، آب و خاك و دام و طيور هزينه شده است.

مظاهری افزود: اين تسهيلات از محل اعتبارات اشتغال روستايي ، صندوق توسعه ملي، صندوق حمايت از بخش كشاورزي و مشاغل خانگي تامين شده است.

به گفته وي با بهره مندي از اين تسهيلات زمينه ايجاد اشتغال 4170 نفر در بخش كشاورزي فراهم شده است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان خاطرنشان نمود: اين ميزان تسهيلات با همكاري بانكهاي عامل( كشاورزي، ملي، پست بانك، پارسيان، سينا ، تجارت، توسعه تعاون و صندوق كار آفريني اميد و صندوق حمايت از بخش كشاورزي ) پرداخت شده است.

وي همچنين گفت: به منظور رونق توليد و حمايت از بخش كشاورزي در طي سال 97 با برگزاري جلسات متعدد تعداد 19 واحد توليدي راكد و نيمه فعال بخش كشاورزي احيا و به چرخه توليد باز گشتند .

مظاهری در ادامه با اشاره به حمايت دولت از بخش كشاورزي افزود: بيش از 272 ميليارد ريال از اين تسهيلات بصورت بلا عوض و به منظور استفاده بهينه از منابع آب و اجراي سيستم هاي نوين ابياري و قطره اي در اختيار مردم قرار گرفته است.

 

 

گروه : معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی  |  
پرداخت بيش از یک هزار و 880 ميليارد ريال تسهيلات به زير بخش هاي كشاورزي در سال 97پرداخت بيش از یک هزار و 880 ميليارد ريال تسهيلات به زير بخش هاي كشاورزي در سال 97پرداخت بيش از یک هزار و 880 ميليارد ريال تسهيلات به زير بخش هاي كشاورزي در سال 97
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت