نمایش مطلب
کد خبر: 2050   |  دفعات بازدید : 160   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برگزاری جلسه هم اندیشی تنوع زیستی در سازمان جهاد کشاورزی استان

21 مي, 2019 12:20
برگزاری جلسه هم اندیشی تنوع زیستی در سازمان جهاد کشاورزی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، محمدربیع جهانگیری رئیس اداره روابط عمومی سازمان با اعلام این خبر گفت: جلسه هم اندیشی تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی با حضور پژوهشگران ، صاحب‌نظران ، کارشناسان در حوزه زیست محیطی با رویکرد سلامت و امنیت غذایی برگزار گردید.

جهانگیری گفت: در این جلسه دکتر سید محمدتراب میری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن خیرمقدم به اعضای جلسه به اهمیت این روز جهانی پرداختند و به نقش کشاورزی در تهیه غذای سالم و تنوع زیستی مطالبی را مطرح نمودند.

وی ادامه داد: حجت‌الاسلام والمسلمین روح الله ولد بیگی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان با اشاره به آیات قرآنی در سوره های مبارکه انعام ، زیتون و اهمیت غذا و غذای سالم و اینکه غذای مسلمان می بایست سالم، پاک، حلال، طاهر و اداره امنیت لازم باشد مطالبی را بیان نمودند.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام در ادامه گفت: آقای ناصری فرد معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این جلسه به اهمیت شعار سازمان جهانی بهداشت در سال جاری تحت عنوان امنیت غذایی و تنوع زیستی در انسان ها اشاره داشتند. وی نیز به تنوع زیستی و رابطه تنگاتنگ آن با جامعه و استفاده از غذای سالم و برنامه‌ریزی در این زمینه در جهت کارهای تحقیقاتی اشاره نمودند.

 سپس در این جلسه پاورپوینتی تحت عنوان سامانه صدور پروانه نشان حد مجاز آلاینده ها در محصولات کشاورزی و نحوه ثبت نام در این سامانه ارائه نمودند.

 در پایان این جلسه مهندس اقدسی  معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان ضمن تشریح وظایف سازمان جهاد کشاورزی در جهت ارائه خدمات و جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی در محصولات کشاورزی و فعالیت‌های انجام شده در این زمینه مطالبی عنوان و جمع بندی نمودند.

در پایان هر کدام از اعضا نقطه نظرات خود را پیرامون جلسه مذکور اعلام داشتند

گروه : اداره روابط عمومی  |  
برگزاری جلسه هم اندیشی تنوع زیستی در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزاری جلسه هم اندیشی تنوع زیستی در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزاری جلسه هم اندیشی تنوع زیستی در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزاری جلسه هم اندیشی تنوع زیستی در سازمان جهاد کشاورزی استان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت