نمایش مطلب
کد خبر: 2054   |  دفعات بازدید : 113   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دوره آموزشی پیوند پسته ویژه کارشناسان پهنه

03 جوان, 2019 12:44
دوره آموزشی پیوند پسته ویژه کارشناسان پهنه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان: احمد محمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیروان با اعلام این خبر گفت: یک دوره کلاس آموزشی چهار روزه با موضوع اجرای آموزش عملی کارشناسان مروج پهنه و عملیات پیوند زنی سایت 40 هکتاری باغات پسته در منطقه ی بانواز در شهرستان سیروان برگزار گردید.

محمدی افزود: این دوره آموزشی که به دو صورت تئوری و عملی توسط مهندس افراز مدیر باغبانی سازمان و مهندس بخشوده از کارشناسان مدیریت باغبانی اجرا گردید، در این دوره نکاتی مهم در خصوص نحوه ی عمل پیوند زنی، آشنایی با انواع ارقام پیوندک متناسب با آب وهوای منطقه، آشنایی با ابزارآلات مناسب جهت انجام پیوند، آموزش انواع روش های پیوند، زمان پیوند و دوره ی آبیاری به حاضرین ارائه گردید.

وی خاطر نشان کرد: این دوره آموزشی که در 4 روز برگزار گردید در دو بخش تئوری در محل سالن جلسات فرمانداری و در بخش عملی در محل سایت باغبانی پسته بانواز که همراه با عملیات پیوند زنی توسط اکیپ پیوند زن پسته از استان یزد به پایان رسید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیروان در پایان اشاره کرد: در این دوره آموزشی که از کارشناسان پهنه 5 شهرستان ایلام، ملکشاهی، مهران، چرداول و سیروان دعوت به عمل آمده بود که در مجموع به 120 نفر از کارشناسان آموزش های لازم و ضروری به صورت عملی و تئوری ارائه گردید.

گروه : مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سیروان  |  
دوره آموزشی پیوند پسته ویژه کارشناسان پهنهدوره آموزشی پیوند پسته ویژه کارشناسان پهنهدوره آموزشی پیوند پسته ویژه کارشناسان پهنهدوره آموزشی پیوند پسته ویژه کارشناسان پهنه
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت