نمایش مطلب
کد خبر: 252   |  دفعات بازدید : 2433   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

افتتاح و بهره برداری واحد مرغداری گوشتی در شهرستان دهلران

01 ديسمبر, 2013 12:11
افتتاح و بهره برداری واحد مرغداری گوشتی در شهرستان دهلران

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزي استان : مجتبی شیرخانی معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی با اعلام این خبر گفت : استاندار محترم ایلام و هیئت همراه در روز یک شنبه مورخ7/9/92 در شهرستان دهلران یک واحد مرغداری گوشتی25هزار قطعه ای را افتتاح نمود.
شیرخانی افزود:ظرفیت اولیۀ این واحد مرغداری گوشتی 25 هزار قطعه ای بوده که توسط مجری درظرفیت 48000 قطعه ای با آخرین تکنولوژی روز احداث گردیده است.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان خاطر نشان کرد:با توجه به آخرین تکنولوژی بعمل آمده در این مرغداری می توان در شرایط گرمایی دهلران در طول سال امکان جوجه ریزی حداکثر 6 دوره در آن براحتی میسر گردد.
شیرخانی اضافه کرد؛کل تسهیلات اولیه طرح 5 هزار 100میلیون ریال به عاملیت بانک سپه از محل اعتبارات طرح توسعه بخش کشاورزی بوده و تقریباً معادل آن نیز آورده شخصی متقاضی هزینه گردیده است.
شیرخانی افزود:تولید سالیانه این واحد مرغداری 380تن و با اشتغالزایی مستقیم 7 نفر می باشد. در این بازدید ریاست محترم جهاد کشاورزی استان گزارش کاملی از اقدامات سازمان و طرح های طیور و دام به استحضار استاندار و هیئت همراه رسانند.

گروه : مدیریت امور طیور, مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دهلران  |  
افتتاح و بهره برداری واحد مرغداری گوشتی در شهرستان دهلران
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت